Новости недели

Українська 🇺🇦
— Завершився Командний чемпіонат Європи на Pandanet.
На вихідних відбувся фінал Командного чемпіонату Європи на Pandanet, в якому брала участь збірна України. Зігравши внічию з командою Росії і поступившись командам Франції та Чехії, наші спортсмени посіли четверте місце. Переможцем в цьому році заслужено стала збірна Франції, яка здолала всі команди в фіналі.

Фінальна турнірна таблиця: pandanet-igs.com/communities/euroteamchamps/draw/113

— Анна Мельник принесла чотири перемоги європейській команді в матчі проти команди шанхайського університету Фудань.
Граючи з 27 серпня щодня по одній партії Анна здолала 5 кю, 7 кю, 2 дана і 4 дана. На п’ятий день наша спортсменка зустрілася з ще одним 4 даном і поступилася йому, граючи на рівних. На даний момент (1 вересня) завдяки перемогам Анни команда Європи веде з рахунком 4:2.

Рахунок і партії: eurogofed.org/fudan-europe/1st/pairings-results

— Завершился Командный чемпионат Европы на Pandanet.
На выходных состоялся финал Командного чемпионата Европы на Pandanet, в котором принимала участие сборная Украины. Сразившись вничью с командой России и уступив командам Франции и Чехии, наши спортсмены заняли четвёртое место. Победителем в этом году заслуженно стала сборная Франции, одолевшая все команды в финале.

Финальная турнирная таблица: pandanet-igs.com/communities/euroteamchamps/draw/113

— Анна Мельник принесла четыре победы европейской команде в матче против команды шанхайского университета Фудань.
Играя с 27 августа каждый день по одной партии Анна одолела 5 кю, 7 кю, 2 дана и 4 дана. На пятый день наша спортсменка встретилась с ещё одним 4 даном и уступила ему, играя на равных. На данный момент (1 сентября) благодаря победам Анны команда Европы ведёт со счётом 4:2.

Счёт и партии: eurogofed.org/fudan-europe/1st/pairings-results