Новости недели

Українська ??
Ґо в Україні
— У Лізі фанатів Ґо 2020 триває 5 тур. Після нього залишається зіграти лише 6 тур, і тоді ми дізнаємося результати змагання, однак ми впевнені, що інтрига буде триматися до останньої партії.

Сторінка турніру:
go.kh.ua/the_league_of_go_fans

Ґо в світі
— 15 червня розпочинається Друга міжнародна ліга Нью-Йорка. Реєстрація відкрита до 19:00 13 червня. Бажаємо успіхів нашим спортсменам, які будуть брати участь у цьому змаганні. Незабаром ми висвітимо результати Першої міжнародної ліги Нью-Йорка.

— 10 червня закінчується реєстрація на онлайн-турнір Corona-Peep, який відбудеться 13-14 червня. Станом на 8 червня збираються брати участь 23 гравці з 10 країн. Від України зареєструвались 4 спортсмена.

З регламентом турніру можна ознайомитись тут:
go.kh.ua/corona-peep
Список учасників:
peep.redensart-potsdam.de/teilnehmer

— На вихідних відбувся матч між збірними України та Латинської Америки в рамках Всесвітнього командного змагання серед жінок. Примітно, що латиноамериканську команду представляють спортсменки семи країн. Коментував партії Ignacio Iglesis (2d).

Тепер до результатів партій.
У суботу з технічних причин грала тільки перша дошка. Ніка Петрашевська (1k) здолала Renate Reisenegger (1d) з Чілі.

Посилання на трансляцію суботньої партії:
twitch.tv/videos/643002812

У неділю зіграли всі інші дошки з загальним рахунком 4-2 на користь команди України. Нашим спортсменкам програли представниці Аргентини, Гватемали, Коста-Ріки та Мексики, не поступилися тільки гравці з Еквадору та Колумбії.

Посилання на трансляцію недільних партій:
twitch.tv/videos/643986106

Самостійно подивитись всі партії та завантажити їх можна тут:
wwtc.mozello.com/events/latin-america-vs-ukraine

Вітаємо команду України з перемогою!

Го в Украине
— В Лиге фанатов Го 2020 идёт 5 тур. После него остаётся сыграть только шестой тур, и тогда мы узнаем результаты соревнования, однако мы уверены, что интрига будет держаться до последней партии.

Страничка турнира:
go.kh.ua/the_league_of_go_fans

Го в мире
— 15 июня начинается Вторая международная лига Нью-Йорка. Регистрация открыта до 19:00 13 июня. Желаем успехов нашим спортсменам, которые будут участвовать в этом соревновании. Вскоре мы осветим результаты Первой международной лиги Нью-Йорка.

— 10 июня заканчивается регистрация на онлайн турнир Corona-Peep, который состоится 13-14 июня. По состоянию на 8 июня собираются участвовать 23 игрока из 10 стран. От Украины зарегистрировались 4 спортсмена.

С регламентом турнира можно ознакомиться здесь:
go.kh.ua/corona-peep
Список участников:
peep.redensart-potsdam.de/teilnehmer

— На выходных состоялся матч между сборными Украины и Латинской Америки в рамках Всемирного командного состязания среди женщин. Примечательно, что латиноамериканскую команду представляют спортсменки семи стран. Комментировал партии Ignacio Iglesis (2d).

Теперь к результатам партий.
В субботу по техническим причинам играла только первая доска. Ника Петрашевская (1k) одолела Renate Reisenegger (1d) из Чили.

Ссылка на трансляцию субботней партии:
twitch.tv/videos/643002812

В воскресенье сыграли все другие доски с общим счетом 4-2 в пользу команды Украины. Нашим спортсменкам уступили представительницы Аргентины, Гватемалы, Коста-Рики и Мексики, не проиграли только игроки из Колумбии и Эквадора.

Ссылка на трансляцию воскресных партий:
twitch.tv/videos/643986106

Самостоятельно посмотреть все партии и загрузить их можно здесь:
wwtc.mozello.com/events/latin-america-vs-ukraine

Поздравляем команду Украины с победой!